20
Maj
2021

Wytrzymałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych

Trwałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe mają wyjątkowe właściwości, pozwalające na uzyskanie świetnych efektów. Udostępnione tynki akrylowe można bez kłopotu nakładać. Tynk powstały na podstawie innowacyjnych technologii nadaje się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym i pozostałych.

Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od ułożenia podłoża. Dodatkowo ten typ tynku świetnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum 3 dniach od ich zrobienia. Podany produkt to integralny element kompletu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zapoznać na stronie www.

Jeśli klienci mają takie życzenie, mogą zostać wykonane zlecenia indywidualne pod względem wybarwienia tynku. To daje pewność, że niezależnie od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że ze wsparciem konkretnej firmy można to uzyskać. Tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Kupujący zainteresowani jego zakupem mogą obeznać się z opisem na stronie www. Do ich dyspozycji zostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu.

W wypadku dodatkowych pytań można skontaktować się z obsługą klienta. Ze względu na szybkość i łatwość aplikowania, tynk akrylowy wykorzystuje się bardzo często. Opłaca się wybrać ten określony preparat, by mieć pewność imponującej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule znajduje się specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku zostanie umieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może zostać nałożony w każdych warunkach środowiskowych.

You may also like...