23
lis
2021

Wieloaspektowe usługi przeprowadzkowe, realizowane przez zakład Przeprowadzki od A do Z

Profesjonalne podejście teamu z Przeprowadzki od A do Z sprawia, że ta firma z Krakowa jest chętnie wytypowana przez klientów indywidualnych a także przez właścicieli firm, jacy w przyszłości mają przed sobą przeprowadzkę. Indywidualna realizacja zamówień to zapewnienie dla klientów, że zakres przeprowadzki będzie dostosowany do ich oczekiwań. Znaczące jest wszystko: sposób spakowania, zabezpieczania i przewożenia.

Dodatkowo można liczyć na rady, jak dobrze się pakować. Poza przewozem standardowych przedmiotów pracownicy z Przeprowadzki od A do Z zajmą się przewiezieniem elementów umeblowania i rzeczy drogocennych. Nic nie zostanie zarysowane. Podczas spakowania załoga niczego nie zniszczy oraz zachowa dyskrecję.

Przenoszenie, rozłożenie i montowanie mebli, zapakowanie domowych sprzętów, dokumentów firmowych, elementów szklanych, obrazów i sprzętu sportowego to zadania zrobione bezproblemowo i bez niebezpieczeństwa poniszczenia. W chwili rozpoczęcia współpracy pracownicy precyzyjnie wszystko zaplanują, a później dostarczą do mieszkania lub firmy klienta pudła, zabezpieczając całość, aby nie zepsuła się w czasie przewozu. Na części ze szkła dedykowane są specjalnie zaprojektowane pudła z przegródkami, żeby nic się nie potłukło.

Na domagające się delikatnego potraktowania rzeczy nałożona jest folia bąbelkowa. Przy przeniesieniu większych gabarytów pracownicy skorzystają z wózków i specjalnych pasów. Wszystkie przeprowadzki są objęte ubezpieczeniem. Doświadczeni pracownicy oraz kierowcy realizują również przeprowadzki na terenie Polski i zagraniczne.

Samochody wchodzące w skład floty zakładu Przeprowadzki od A do Z są odpowiednio przygotowane do realizacji przeprowadzki. Klienci doceniają też atrakcyjne ceny. Firma znana jest też z realizowania przeprowadzek zaliczanych do niestandardowych. Wszystkie rzeczy unikatowe albo mających większą wagę mogą zostać przewiezione. Ponadto, mogą też być utworzone specjalne konstrukcje, umożliwiające włożenie dobytku w nietypowe okna.

You may also like...