21
paź
2021

Nowoczesne nastawienie do kreowania projektów wnętrz

Nowoczesne ukierunkowanie do kreowania projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma tutaj znaczenia, czy projekty wykonane są dla klientów prywatnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udziela wsparcia w wyborze mebli i kompletnego wyposażenia.

W przypadku małych powierzchni eksperci zatroszczą się o to, aby zachowana była przestronność. Z kolei kiedy pomieszczenia są większe, zabiega się o utrzymanie kompletnej aranżacji pod względem wyposażenia oraz koloru. Dzięki temu, że realizacja zlecenia jest wszechstronna i przebiega etapami, można spodziewać się że wszystko przebiegnie sprawnie. Team architektów specjalizuje się w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Jeśli natomiast klient chce uzyskać projekt oryginalny, to specjaliści nie obawiają się proponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywność, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi kierują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, aby nabrać o tym przekonania. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą czuwają też specjaliści zajmujący się obsługą realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży oraz reguł designu powoduje, że cały zespół realizuje swoje obowiązki solidnie.

Studio nawiązuje współpracę z firmą KAMAR, w obrębie wykonania elementów umeblowania na wymiar. To spełnia oczekiwania zleceniodawców. Elementy umeblowania są wykonywane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla dowolnych instytucji. Wszystko zrobione jest rzetelnie i w zgodzie ze wstępnymi uzgodnieniami. Wykonywane mogą być: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble biurowe oraz przeróżne zabudowy meblowe. Klienci mogą oczekiwać na transport oraz montaż zamówionych elementów umeblowania. To sprawia, że są zadowoleni z usług.

You may also like...