22
lipiec
2021

Apartament przeznaczony dla osób, które chcą odpocząć od wakacyjnych tłumów

Mechelinki to apartament przeznaczony dla osób, które chcą odpocząć od wakacyjnego zgiełku. Nastrojowe oraz kompletnie wyposażone mieszkanie spełnia wymagania dużej liczby osób. Każdy gość może w tym miejscu przygotować dla siebie posiłek, pić kawę, zobaczyć film lub zrobić relaksującą kąpiel. Komfortowe łóżka pozwolą odpocząć po całym dniu zwiedzania.

A jeżeli ktoś chce w tym miejscu przyjechać w podróż służbową to również ma taką możliwość. Może w tym miejscu w spokoju pracować, a wieczorami spacerować po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w zaledwie cztery minuty. Udostępnione ułatwienia oraz modernistyczne wyposażenie spowodują, że czas w tym mieszkaniu goście będą wspominali bardzo dobrze. Można będzie bardzo dobrze odpoczywać nad Morzem Bałtyckim. Mechelinki to mniejsza miejscowość zlokalizowana w pobliżu Rewy i Gdyni.

Dlatego to świetna propozycja dla osób, które nie lubią spędzać urlopu w większych miejscowościach wypoczynkowych. Stylowo urządzone mieszkanie okaże się idealną alternatywą dla dużego obiektu hotelowego. Kompleksowo wyposażone mieszkanie pozwoli komuś wypoczywać w taki sposób jak preferuje szczególnie: w apartamencie można będzie spędzać mniej lub więcej czasu, w zależności od ulubionego stylu odpoczywania.

Jeśli natomiast aura nie będzie dobra, to można spędzić czas na dużym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, trzeba kontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy opiekującej się apartamentem to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel firmy ma jeszcze apartament w Gdyni, prowadzony na tak samo imponującym poziomie.

Z tego względu opłaca się mu ufać i zdecydować się na pobyt w ekskluzywnym oraz spokojnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczono dla ośmiu osób. Metraż mieszkania to sto osiem m2.

You may also like...